ללמוד ולעבוד בתחום – ארומתרפיה

מידע על לימודי תעודה – ארומתרפיה 
לימודי ארומתרפיה:

מסלולי הלימוד:1. תעודת מטפל – כוללת הבנה מעמיקה של ההשפעות הפיזיולוגיות הנפשיות, המנטאליות והרוחניות של 53 תמציות ארומה-תרפיות.
משלבת כלי אבחון הוליסטיים – הרפואה הסינית וחמשת האלמנטים. על בסיס האבחון התאמת הסינרגיה הארומאטית הספציפית למטופל וצרכיו, עיסוי ארומה-תרפי וקוסמטיקה ארומה-תראפית. 2. תעודת מטפל בכיר- מטפלים…

מידע על לימודי תעודה – ארומתרפיה 
לימודי ארומתרפיה:

מסלולי הלימוד:1. תעודת מטפל – כוללת הבנה מעמיקה של ההשפעות הפיזיולוגיות הנפשיות, המנטאליות והרוחניות של 53 תמציות ארומה-תרפיות.
משלבת כלי אבחון הוליסטיים – הרפואה הסינית וחמשת האלמנטים. על בסיס האבחון התאמת הסינרגיה הארומאטית הספציפית למטופל וצרכיו, עיסוי ארומה-תרפי וקוסמטיקה ארומה-תראפית. 2. תעודת מטפל בכיר- מטפלים מוסמך בארומה-תרפיה בעל הבנה מעמיקה באספקטים המדעיים וההוליסטיים של המקצוע.
תמציות ארומה-תרפיות נוספות; אבחון לשון על פי הרפואה הסינית ושימוש בכלי זה, פרמקולוגיה ארומה-תראפית, פסיכו ארומה-תרפיה, רוקחות וקוסמטיקה טבעית מתקדמת, חשיפה למחקרים מדעים בתחום הארומה-תרפיהבעולם.
והתמחויות ספציפיות – ארומה-תרפיה לחולי סרטן, ארומה-תרפיה להפרעות קשב וריכוז ועוד.
מטרת הקורס היא להקנות יכולת אבחון הוליסטי מדויקת בשילוב הבנה מדעית – פרמקולוגית של החומרים הארומה- תראפיים מהצמח. 3. קורסים במכללות לרפואה טבעית. 4. קורסים מאנשים פרטיים. 
 
מידע על המקצוע – ארומתרפיה 
מקצוע מטפל בארומתרפיה:
פירוש המונח ארומה-תראפיה הוא תרפיה באמצעות  חוש הריח.
המטפל הארומה-תרפי משתמש באיכויות הפעילות של תמציות שמנים המופקות מצמחים.
לשמנים הארומה -תראפיים יש השפעה מוכחת על מצבו הפיזי, הנפשית והרוחנית של האדם.
המטפל משתמש בארומה-תרפיה לטיפול בחולים בדרכים שונות: אינהלציה, משחות טבעיות, עיסוי, קומפרסים, לקיחה פנימית ועוד. קריירה ברפואה משלימה:
המטפל ברפואה משלימה או בשמו הנוסף, מטפל משלים, הוא מרפא הוליסטי, המעניק חשיבות למכלול הגוף והנפש של כל מטופל ולא מבודד את הטיפול לנקודה מסוימת בגוף כמו ברפואה משלימה.
המרפא המשלים משתמש בדרך כלל במגוון שיטות, הכוללות בין היתר מגע פיזי במטופל כמו עיסוי, שיחות פסיכולוגיות ודמיון מודרך במטרה לפתור את הבעיה הבריאותית המציקה למטופל.
המרפא המשלים הוא אדם בעל יכולת טיפולית ורצון רב להענקה, המאמין ביכולות הריפוי של הטבע והסביבה ובחשיבות העצומה של תזונה נכונה ואורח חיים בריא כרפואה מונעת. המטפל המשלים חותר למצוא את חוסר האיזון הקיים בגופו ובנפשו של המטופל ולאזנו בחזרה.
למרות שמטפלים משלימים לומדים ומתמחים שנים ארוכות, הם אינם מקבלים הכרה אקדמית בלימודיהם בארץ.
בזכות תהליך ההכרה החלקי של הממסד בתחום הרפואה המשלימה, חלק מהמרפאים המשלימים מועסקים בקופות החולים ובבתי החולים במחלקות המתמחות ברפואה משלימה, חלקם פותחים קליניקות פרטיות וחלקם עובדים כשכירים במלונות ומרכזי ספא

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי ארומתרפיה. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>