ללמוד ולעבוד בתחום – אנגלית

מידע על לימודי תעודה – אנגלית 
ברמת מתקדמים:
נשים דגש על עידון וליטוש השפה וגם על שטף ודיוק (ACCURACY AND FLUENCY ).
התלמידים ילמדו להכיר את הניבים (IDIOMATIC LANGUAGE ), תוך כדי קריאה רהוטה של עיתונים, ספרים ומאמרים.ברמה זו ירכשו התלמידים את היכולת לשוחח על נושאים מורכבים, תוך תיקון שגיאות אופייניות שעדיין…

מידע על לימודי תעודה – אנגלית 
ברמת מתקדמים:
נשים דגש על עידון וליטוש השפה וגם על שטף ודיוק (ACCURACY AND FLUENCY ).
התלמידים ילמדו להכיר את הניבים (IDIOMATIC LANGUAGE ), תוך כדי קריאה רהוטה של עיתונים, ספרים ומאמרים.ברמה זו ירכשו התלמידים את היכולת לשוחח על נושאים מורכבים, תוך תיקון שגיאות אופייניות שעדיין מופיעות בדיבור.

אנגלית עסקית בשילוב כתיבה עסקית:
בקורס רוכש התלמיד את היכולת לתקשר עם לקוחות ועמיתים, להעביר מסרים, להציג את החברה ואת מוצריה, ולפתח קשרים עסקיים ואישיים בשפה רהוטה.
בנוסף, הקורס מקנה ידע ומודעות להבדלים בין תרבויות וקודים שונים של התנהגות.
התלמיד ירכוש מטבעות לשון וביטויים הנהוגים בעולם התקשורת והעסקים, תוך הקפדה על שימוש נכון בדקדוק לצורך כתיבת מסמכים עסקיים כגון מיילים, פקסים ומכתבים.
יושם דגש על שימוש בשפה נאותה וביטויים הולמים בעת כתיבת מסמכים עסקיים, כמו: חוות דעת, דוחות, סקרים, דואר אלקטרוני, פקסים ומכתבים.
 
מידע על לימודים אקדמיים – אנגלית 
רקע כללי:
אנגלית היא השפה הרשמית של ארצות רבות בעולם.
בתור השפה הפופולארית בעולם העסקים, המחקר, המדע, המסחר ואפילו האמנות, עולה מספר המשתמשים באנגלית כשפה זרה על מספר דוברי אנגלית כשפת אם.
בנוסף, האנגלית היא השפה השלטת באמנויות כמו ספרות, תיאטרון וקולנוע בעולם המערבי.
מטרת הלימודים היא להגדיל את המיומנות בשפה, להרחיב את הידע בהיבטים תיאורטיים ויישומיים שלה ולערוך הכרות עם עולמן התרבותי של מדינות דוברות אנגלית באמצעות הספרות האנגלית והאמריקאית.
שפת ההוראה בחוג היא אנגלית.

תכני הלימוד:
במהלך הלימודים התלמיד מאזין להרצאות באנגלית, משתתף בדיונים באנגלית וכותב עבודות ובחינות באנגלית.
הלימודים כוללים שיעורי חובה ושיעורי בחירה. שיעורי החובה כוללים לימודי יסוד בספרות, בלשנות ומיומנויות הכתיבה. שיעורי הבחירה נחלקים לשיעורי התמחות ספרותית, התמחות לשונית, או שילוב של שני התחומים.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי אנגלית עם התגים , , , , . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>