למה ללמוד ב- HackerU?

התחייבות לעבודה – HackerU היא בין מוסדות הלימוד הבודדים בארץ המציעים לך מסלול לימודים ייחודי הכולל התחייבות לעבודה. ב- HackerU רק כאשר התחלת לעבוד גם החברה מרוויחה. 

מיון דקדקני – רק ב- HackerU תעבור תהליך מיון הכולל:  ראיון אישי עם מראיין בכיר במטרה לבדוק עוד לפני תהליך הרישום לקורס את התאמתך להשתלבות בחברה…

התחייבות לעבודה – HackerU היא בין מוסדות הלימוד הבודדים בארץ המציעים לך מסלול לימודים ייחודי הכולל התחייבות לעבודה. ב- HackerU רק כאשר התחלת לעבוד גם החברה מרוויחה. 

מיון דקדקני – רק ב- HackerU תעבור תהליך מיון הכולל:  ראיון אישי עם מראיין בכיר במטרה לבדוק עוד לפני תהליך הרישום לקורס את התאמתך להשתלבות בחברה או בחברות בתחום.
HackerU פיתחה מסלול מיונים מיוחד הנמשך כחודשיים ובודק את היכולות שלך ואת התאמתך להשתלבות בתחום המחשבים. המסלול אינו בוחן ידע קודם אלא בודק את יכולת הלמידה ואת מידת התאמתך לתחום, ועל כן תקופת ההכשרה מתאימה הינה בסיסית ומתאימה  גם לחסרי רקע מקדים.
בסיום תקופה זו ייבחרו המועמדים המתאימים להמשך ההכשרה והמועמד יקבל מושג טוב יותר לגבי התחום ומידת הנכונות שלו להמשיך בכיוון זה.

 החזר כספי- במידה ועמדת בכל דרישות הקורס אך נכשלת פעמיים במבחן ההסמכה, HackerU תחזיר לך את עלות הלימודים, אך לא תוכל להמשיך במסלול המיועד.

 רמת הלימודים- כיוון ש-  HackerUמבצעת הליך מיונים קפדני ובכך החברה מוודא שרק התלמידים המתאימים ביותר יירשמו לקורס, רמת הלימודים גבוהה ומותאמת לדרישות בשוק העבודה.

 סטאז' – רק ב HackerU תמצא מסלול הכשרה ייחודי הכולל סטאז', כך תגיע מוכן למקום העבודה העתידי שלך.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי מחשבים, לימודי מחשבים, לימודי תעודה מחשבים, לימודים כללי עם התגים . קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>