ללמוד ולעבוד בתחום – תואר שני בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל

מידע על לימודים אקדמיים – תואר שני בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל 
לימודי התואר השני בהנדסה: רקע כללי:
מטרת הלימודים היא להעמיק את ידיעותיהם של התלמידים בתחומי התעניינותם, ולאפשר להם להתמחות מעשית-מקצועית או עיונית-מחקרית בתחום לימודיהם.
ללימודי התואר השני יוכלו להגיש מועמדות נרשמים שסיימו לימודים לתואר הראשון בתחומי ההנדסה והמדעים המדויקים בציון ממוצע "טוב"…

מידע על לימודים אקדמיים – תואר שני בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל 
לימודי התואר השני בהנדסה: רקע כללי:
מטרת הלימודים היא להעמיק את ידיעותיהם של התלמידים בתחומי התעניינותם, ולאפשר להם להתמחות מעשית-מקצועית או עיונית-מחקרית בתחום לימודיהם.
ללימודי התואר השני יוכלו להגיש מועמדות נרשמים שסיימו לימודים לתואר הראשון בתחומי ההנדסה והמדעים המדויקים בציון ממוצע "טוב" לפחות.
הלימודים לתואר שני (M.Sc.)  הם בשיטת הלימוד הסמסטריאלית ומתבססת על עיקרון ה"צבירה" – התלמיד צובר "נקודות זכות" (להלן נ"ז), על-פי הקורסים שהוא לומד. שיטה זו נועדה לאפשר לתלמיד גמישות מרבית בהתאמת קצב לימודיו ליכולתו ואפשרויותיו. מסלולי הלימוד:
-  מסלול עם עבודת גמר: קיים בכל תכניות הלימוד ומאפשר לעומדים בו בציון המבוקש, להמשיך ללימודי התואר השלישי
- מסלול עם פרויקט (ללא עבודת גמר): קיים בכל תכניות הלימוד. תואר שני בהנדסת אוירונוטיקה וחלל:

רקע:
הלימודים לתואר מגיסטר תורמים להרחבת הידע של התלמיד בשטח האוירונוטיקה והחלל לדרגה גבוהה מזו שרכש בלימודיו הקודמים ולאמנו בשיטות המחקר השונות.
במהלך הלימודים ישתלמו התלמידים במקצועות מתקדמים ברמת לימודי מוסמכים, ישתתפו בסמינרים מקצועיים ועבודת מחקר או פרויקט באחד משטחי ההתמחות. הקורסים המוצעים תורמים להרחבת האופקים המקצועיים של התלמיד וכוללים התפתחויות מדעיות ומקצועיות עדכניות. מסלול לימוד:
- מסלול ללא תזה.
- מסלול הכולל תזה.  תכני הלימוד:
אווירודינמיקה בלתי דחיסה, אווירודינמיקה דחיסה, יסודות המבנה האוירונוטי, מנועי סילון, תורת הבקרה, הנעה רקטית ועוד.
מטרת המחקר לתלמידים ההולכים במסלול המחקרי היא הקניית שיטות מתקדמות של מחקר ופיתוח. המחקר או הפרויקט יכול להתפתח בצורות שונות בהתאם לשטח התמחותו של המשתלם ויכול לעסוק בבעיות שונות, החל מבעיה כללית וכלה בבעיה הנדסית מסוימת.
סוג המחקר יכול להיות  עיוני, חישובי, ניסויי או שילוב בין השניים.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי תואר שני בהנדסת אווירונאוטיקה וחלל. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>