ללמוד ולעבוד בתחום – תואר בלימודי נשים ומגדר

מידע על לימודים אקדמיים – תואר בלימודי נשים ומגדר 
תכני הלימוד:
התכנית בנויה על תשתית רחבה של תיאוריות פמיניסטיות, ועל הקשר שלהן לתחומים קרובים; היסטוריה, פילוסופיה, סוציולוגיה, תולדות האמנות, חוק ומשפט, פוליטיקה, קולנוע, ספרות, חינוך, פסיכולוגיה כל אלה ועוד, נלמדים תוך בחינה ביקורתית של הנחות היסוד המדעיות שלהם ותוך דגש על לימודי נשים…

מידע על לימודים אקדמיים – תואר בלימודי נשים ומגדר 
תכני הלימוד:
התכנית בנויה על תשתית רחבה של תיאוריות פמיניסטיות, ועל הקשר שלהן לתחומים קרובים; היסטוריה, פילוסופיה, סוציולוגיה, תולדות האמנות, חוק ומשפט, פוליטיקה, קולנוע, ספרות, חינוך, פסיכולוגיה כל אלה ועוד, נלמדים תוך בחינה ביקורתית של הנחות היסוד המדעיות שלהם ותוך דגש על לימודי נשים ומגדר ואלטרנטיבות פמיניסטיות להמשגה ולתיאור מדעי. במהלך הלימודים תחקרו את מקומן ותפקידן של נשים, וכן של מיעוטים לאומיים, אתניים, דתיים, גזעיים, סוציו-אקונומיים ומיניים, את ייצוגם בתרבות, ואת האופן בו הדיון בשוליים החברתיים משנה את צורת החשיבה אודות התרבות בכלל. גם מושג הגבריות ייחקר במכלול היבטיו וזיקותיו.

 
מידע על מוסדות לימוד – תואר בלימודי נשים ומגדר 
מכללות אקדמיות
 המכללה האקדמית עמק יזרעאל ע"ש מקס שטרן המכללה האקדמית עמק יזרעאל ע"ש מקס שטרן מציעה לך אווירת לימודים מיוחדת במינה. לימודים אקדמיים ברמה גבוהה עם התנסות מעשית. המכללה מקיימת מסלולי לימודים לתואר ראשון B.A. ושני M.A. שכר הלימוד במכללה הינו שכר לימוד אוניברסיטאי. 
 
אוניברסיטאות
 אוניברסיטת תל אביב אוניברסיטת תל-אביב הינה האוניברסיטה הגדולה בישראל. אונ’ ת"א מקיימת את מגוון הדיסציפלינות האקדמיות הרחב ביותר, הכולל יותר מ-60 תכניות לימוד לתואר ראשון ויותר מ-80 תכניות לתואר שני.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי תואר בלימודי נשים ומגדר. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>