ללמוד ולעבוד בתחום – טאי-צ`י וצ`י-קונג

מידע על לימודי תעודה – טאי-צ`י וצ`י-קונג 
לימודי טאי צ'י וצ'י קונג:- קורסים שונים לתעודת מדריך או לידע אישי במכללות ובבתי ספר בכל רחבי הארץ. מסלולי הלימוד:

- קורס מדריכי טאי צ'י.
- לימודי טאי צ'י לחימתי.
- קורס מדריכי צ'י קונג רפואי מתקדם.
- קורס טאי צ'י למתקדמים – חרב…

מידע על לימודי תעודה – טאי-צ`י וצ`י-קונג 
לימודי טאי צ'י וצ'י קונג:- קורסים שונים לתעודת מדריך או לידע אישי במכללות ובבתי ספר בכל רחבי הארץ. מסלולי הלימוד:

- קורס מדריכי טאי צ'י.
- לימודי טאי צ'י לחימתי.
- קורס מדריכי צ'י קונג רפואי מתקדם.
- קורס טאי צ'י למתקדמים – חרב טאי צ'י והעמקה בתבנית 24.  

 
מידע על המקצוע – טאי-צ`י וצ`י-קונג 
זהו סגנון לחימה סיני השם דגש על השימוש בתנועה ובנשימה נכונים. הפרשנות המערבית לטאי-צ'י לקחה את השיטה לכיוון של מדיטציה בתנועה ופחות לתחום תורות הקרב.
קיימים סוגים רבים של טאי צ'י. תנועות הטאי צ'י מצוינות לריפוי ומניעת מחלות, השגת מצב נפשי של שלווה עמוקה, הגנה עצמית וכדרך להתפתחות רוחנית
ממחקרים שנערכו בסין ובמערב, עולה כי לשיטה המשלבת מדיטציה ותנועה, יש השפעה ישירה על תפקוד מערכת העצבים המרכזית וכן השפעה מרפאת לסימפטומים הקשורים למתח נפשי, כמו בעיות במערכות העיכול, הלב, לחץ דם ונשימה.
תורת הצ'י קונג כוללת מגוון רחב של טכניקות תנועה, נשימה ומודעות שמקורן בסין.
כולן שמות דגש על פיתוח הצ'י – אנרגיית החיים. הצ'י קונג מסייע לשיפור הבריאות הפיזית והנפשית, ומשמש כלי מהותי להתפתחות אישית.

קריירה ברפואה משלימה:
המטפל ברפואה משלימה או בשמו הנוסף, מטפל משלים, הוא מרפא הוליסטי, המעניק חשיבות למכלול הגוף והנפש של כל מטופל ולא מבודד את הטיפול לנקודה מסוימת בגוף כמו ברפואה משלימה.
המרפא המשלים משתמש בדרך כלל במגוון שיטות, הכוללות בין היתר מגע פיזי במטופל כמו עיסוי, שיחות פסיכולוגיות ודמיון מודרך במטרה לפתור את הבעיה הבריאותית המציקה למטופל.
המרפא המשלים הוא אדם בעל יכולת טיפולית ורצון רב להענקה, המאמין ביכולות הריפוי של הטבע והסביבה ובחשיבות העצומה של תזונה נכונה ואורח חיים בריא כרפואה מונעת. המטפל המשלים חותר למצוא את חוסר האיזון הקיים בגופו ובנפשו של המטופל ולאזנו בחזרה.
למרות שמטפלים משלימים לומדים ומתמחים שנים ארוכות, הם אינם מקבלים הכרה אקדמית בלימודיהם בארץ. בזכות תהליך ההכרה החלקי של הממסד בתחום הרפואה המשלימה, חלק מהמרפאים המשלימים מועסקים בקופות החולים ובבתי החולים במחלקות המתמחות ברפואה משלימה, חלקם פותחים קליניקות פרטיות וחלקם עובדים כשכירים במלונות ומרכזי ספא.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי טאי צי. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>