ללמוד ולעבוד בתחום – יועץ השקעות

מידע על המקצוע – יועץ השקעות 
כדאי מאד שתאהבו באמת את תחומי הכלכלה, חשבונאות סטטיסטיקה ומימון, דיני ניירות ערך, אתיקה ומימון. יועצי השקעות מצליחים חוקרים כל הזמן את נתח השוק שבתחום התמחותם.
הם מכירים כל סטארט אפ שהוקם, כל חברה ותיקה ויודעים לייעץ ללקוחותיהם על איזו קרן של הצבי להניח את כספם. המתקדמים…

מידע על המקצוע – יועץ השקעות 
כדאי מאד שתאהבו באמת את תחומי הכלכלה, חשבונאות סטטיסטיקה ומימון, דיני ניירות ערך, אתיקה ומימון. יועצי השקעות מצליחים חוקרים כל הזמן את נתח השוק שבתחום התמחותם.
הם מכירים כל סטארט אפ שהוקם, כל חברה ותיקה ויודעים לייעץ ללקוחותיהם על איזו קרן של הצבי להניח את כספם. המתקדמים והמנוסים יכירו תיאוריות חדשניות הקשורות להשקעות ולמסחר שפיתחו סוחרים מצליחים.קריירה בשוק ההון:
כמה אקשן, כמה סרטים הוליוודיים וכמה סדרות טלוויזיה – כל אלו הפכו את שוק ההון ואת מרכזי הבורסה בעולם לגיבורים הראשיים של המאה העשרים ואחת.
שם מתגלגל הכסף הגדול, שם נחתכים גורלותיהם של אלפי עובדים, חברות ומשקיעים. בל נשכח שזהו הסמל המרכזי לקפיטליזם המערבי, שהאסלאם הפונדמנטליסטי לא יכול היה לסבול וביצע בו את פיגוע הטרור המחריד של האחד עשר בספטמבר. אז אם אתם נמשכים לתחום הזה כנראה שכסף מדבר אליכם.
אבל גם תחומים מעניינים נוספים המשיקים לשוק ההון-פסיכולוגיה, תקשורת המונים והשפעתה על הציבור, כלכלת מיקרו ומקרו ועוד.
 
 
 
מידע על לימודי תעודה – יועץ השקעות 
ניהול תיק השקעות אישי – ברוקר עצמאי: רקע כללי:
הקורס מעניק את הידע, הניסיון המעשי והכלים המקצועיים למטרת מסחר עצמאי בבורסה ובשוק ההון.
קורס מעשי ללימוד ”סודות-המסחר” בזמן אמת. הקורס מועבר ע”י טריידרים מקצועיים בעלי ניסיון רב, ונערך מול זירות מסחר בבורסות: מט”ח, סחורות, חוזים עתידיים, אופציות ומניות.
כיום, לכל אדם מותר לנהל תיקי השקעות עבור 5 בעלי חשבונות מסחר שונים. בעזרת הקורס יוכל הבוגר לרכוש את היכולת לנהל תיקי השקעות כאלה, לעצמו ולאחרים באופן מקצועי ועל סמך ניסיון וידע מעשיים.

תכני הלימוד:
סקירת שוק ההון ואפיקי ההשקעה השונים תוך יצירת כלים להבנה וניתוח של אירועים מאקרו כלכליים והשפעותיהם על השווקים.
הידע והניסיון הנרכש בקורס יאפשר לבוגרים לנהל תיקי השקעות ביעילות רבה, תוך הבנה עמוקה של האפשרויות הקיימות העומדות בפניהם: מניות, מט”ח, אג”ח, אופציות, סחורות וחוזים עתידיים.
הקורס מעניק את היכולת לנצל כלים אלה בצורה אופטימלית לבניית תיקי השקעות אישיים.

תנאי קבלה:
הקורס מיועד לציבור הרחב.
לא נדרש ידע קודם.
 
קורס רישוי יועצי השקעות:

רקע כללי:
הקורס נועד להכשיר מנהלי תיקי השקעות ויועצי השקעות בניירות ערך. ההכשרה כוללת לימודים תיאורטיים בנושאי שוק ההון בישראל, הכרה מעמיקה של מנגנוני שוק ההון והבורסה, ניתוח המכשירים הפיננסיים השונים וכן הכרת כלים מעשיים לניהול תיק השקעות והתנסות בשימוש בהם.
הקורס מכין לקראת בחינות ההסמכה של הרשות לניירות ערך.
היקף ומתכונת הלימודים:
הקורס הינו מודולארי וכולל כ 200 שעות לימוד לבעלי רקע בכלכלה, וכ-380 שעות לימוד לחסרי רקע.

קהל היעד:
קורס מקיף זה מיועד למעוניינים לעסוק בייעוץ להשקעות, אשר אין להם רקע בתחום.
הקורס מתאים בנוסף למנהלים ולמנהלי כספים, לחשבים ולמנהלי השקעות במוסדות ובחברות וכן גם למשקיעים פעילים המבקשים לרכוש ידע מעמיק בנושאי שוק ההון.

נושאי לימוד בקורס:
הקורס מחולק לראשי פרקים בהתאם לתקנות ולדרישות של הרשות לניירות ערך לקראת הבחינות להסמכת יועצי השקעות: ניתוח ניירות ערך, ניהול תיקים, דיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית, חשבונאות, סטטיסטיקה ומימון, כלכלה.
 

רקע כללי:
קורס מתקדם המקיף את כל תחום המק"מים והאג"חים לסוגיהם. הקורס מלמד את הדרכים לשילוב המכשירים בצורה האופטימלית כחלק מתיק ההשקעות.
הקורס מיועד לפעילים בשוק המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם בתחום. בנוסף מיועד הקורס ליועצי השקעות מורשים המחפשים לחזק את הידע בתחום חשוב זה.

מסלולי הלימוד:
אגרות חוב – שווי אגרות החוב – השוק הראשוני – השוק המשני – אג"ח להמרה – ההבדלים למשקיע.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי ייעוץ השקעות. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>