ללמוד ולעבוד בתחום – ברוקר סוחר- מט"ח

מידע על המקצוע – ברוקר \ סוחר- מט"ח 
ברוקרים (סוחרים):
שוק המניות: צעקות של "למכור! לקנות!" מכל עבר, מסכים, אנשים רצים מצד לצד עם טלפונים ניידים…אבל לא כל הברוקרים צועקים כל היום, חלקם פשוט יבצעו את ההוראות של המשקיעים בשיחת טלפון או באינטרנט.
הברוקרים הם המתווכים בין הקונים למוכרים, תמורת עמלה. הם…

מידע על המקצוע – ברוקר \ סוחר- מט"ח 
ברוקרים (סוחרים):
שוק המניות: צעקות של "למכור! לקנות!" מכל עבר, מסכים, אנשים רצים מצד לצד עם טלפונים ניידים…אבל לא כל הברוקרים צועקים כל היום, חלקם פשוט יבצעו את ההוראות של המשקיעים בשיחת טלפון או באינטרנט.
הברוקרים הם המתווכים בין הקונים למוכרים, תמורת עמלה. הם מוכרים ורוכשים ניירות ערך, מניות ואג"ח לפי הוראת הלקוח. חלקם עובדים עם חברות ומסייעים להן לרכוש מניות, ניירות ערך ועוד.
חלקם מעדכנים מסמכים במחשב לגבי הקניות והמכירות. ברוקרים רבים עובדים כעוזרים, עונים לשיחות מלקוחות ומקבלים הוראות.
ממלאים הזמנות במחשב לקנייה או מכירה, מעבירין מניות שנרכשו מחברה אחת לאחרת, מכינים דוחות ללקוחות על כל השינויים שנעשו בהשקעות שלהם במשך החודש.
 
קריירה בשוק ההון:
כמה אקשן, כמה סרטים הוליוודיים וכמה סדרות טלוויזיה – כל אלו הפכו את שוק ההון ואת מרכזי הבורסה בעולם לגיבורים הראשיים של המאה העשרים ואחת.
שם מתגלגל הכסף הגדול.
שם נחתכים גורלותיהם של אלפי עובדים, חברות ומשקיעים. בל נשכח שזהו הסמל המרכזי לקפיטליזם המערבי, שהאסלאם הפונדמנטליסטי לא יכול היה לסבול וביצע בו את פיגוע הטרור המחריד של האחד עשר בספטמבר.
אז אם אתם נמשכים לתחום הזה כנראה שכסף מדבר אליכם, אבל גם תחומים מעניינים נוספים המשיקים לשוק ההון-פסיכולוגיה, תקשורת המונים והשפעתה על הציבור, כלכלת מיקרו ומקרו ועוד. 
 
 
מידע על לימודי תעודה – ברוקר \ סוחר- מט"ח 
מסלול הסמכה לרשיון ברוקר אמריקאי של הרשות לני”ע בארה”ב: רקע כללי:
הקורס המבוקש ביותר לרישוי ברוקר אמריקאי ורישום ברשויות הפדראליות והציבוריות: ה- NFA, מטעם ה- CFTC מורשה לסחור בחוזים וסחורות עתידיות בארצות הברית – Series 3.
בוגרי מסלול הלימוד רשומים כ- AP/Member: Associate Person תחת מורשה לייעוץ בסחורות הנמצא בארצות הברית: CTA- Commodities Treading Advisor.).
אפשרות נוספת ללימוד קורס למעבר בחינות של ה-NASD בתחום ניירות ערך, מניות, אגרות חוב ועוד.
 
סדנאות ”זמן-אמת” בנושאי מסחר מתקדמים: רקע כללי:
עם סיום הלימודים המובנים, ותוך כדי מסחר משותף ומבוקר בחדר הלימוד / תרגול מסחר, יכול בוגר ההכשרה להשתלב בסדנאות ברמה גבוהה במיוחד הנלמדות בחדרי המסחר במקביל למסחר בזמן אמת.
סדנאות ”זמן-אמת” הן ההזדמנות הטובה ביותר להמשיך ולהתעדכן בנושאי מסחר מתקדמים, להכיר טריידרים מנוסים וללמוד מניסיונם וכן ללמוד נושאים מתקדמים חדשים תוך כדי מסחר.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי ברוקר וניהול מט"ח. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>