ללמוד ולעבוד בתחום – מנהל מערכות מידע ומחשבים

מידע על לימודים אקדמיים – תואר במערכות מידע ניהוליות 
תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות B.A:
רקע כללי:
מערכות מידע ניהוליות מסייעות לארגונים שונים לייעל תהליכים, לארגן מידע ולהשתמש בטכנולוגיות מתקדמות בצורה מיטבית. מערכות המידע הממוחשבות האלו ממוקמות בכל תחומי המשק והתעשייה. אלו לימודים המשלבים תחומים ריאליים כמו מדעי המחשב והנדסה (בעיקר הנדסת…

מידע על לימודים אקדמיים – תואר במערכות מידע ניהוליות 
תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות B.A:
רקע כללי:
מערכות מידע ניהוליות מסייעות לארגונים שונים לייעל תהליכים, לארגן מידע ולהשתמש בטכנולוגיות מתקדמות בצורה מיטבית. מערכות המידע הממוחשבות האלו ממוקמות בכל תחומי המשק והתעשייה. אלו לימודים המשלבים תחומים ריאליים כמו מדעי המחשב והנדסה (בעיקר הנדסת תעשייה וניהול) עם תחום הומאני כמו מנהל עסקים. הלימודים מיועדים בעיקר למי שממוקם בתפקיד ניהולי או אמור להשתלב בתפקיד כזה.
ניתן ללמוד את התואר הראשון במכללות ואוניברסיטאות שונות, תחת חוגים ופקולטות שונות כמו מדעי החברה או מנהל עסקים. יש אפשרות ללמוד את התואר כמקצוע חד חוגי או במסגרת של דו חוגי המשולב עם מקצועות שונים כמו מדעי המחשב, משפטים, מדעי החברה, כלכלה, מתמטיקה ועוד.
בסיום הלימודים תדעו כיצד לתכנן, לפתח, לנתח ולאפיין את צרכי מערכות המידע של ארגונים. לאחר שמערכות המידע הממוחשבות יפעלו, תדעו כיצד לנהל פרויקטים הקשורים במערכות קיימות וכן הטמעת מערכות המידע הממוחשבות.

תכני הלימוד:
הלימודים יכללו קורסים שונים כמו רקע כמותי, מקצועות ניהול, מתמטיקה, הסתברות, סטטיסטיקה, ניהול, שירותי אנוש, חינוך, סוציולוגיה, כלכלה, משאבים פיננסיים, תקשורת נתונים, לוגיסטיקה, תפעול, תכנות, עיצוב וניתוח מערכות מידע, תקשורת נתונים, מסדי נתונים, אבטחת איכות, גיאוגרפיה ועוד.
מה אפשר לעשות עם התואר:
בוגרי התואר יוכלו להשתלב כאנשי שיווק וסיוע בענף טכנולוגית המידע, כמומחי מערכות מידע בחברות שונות, כשכירים או כיועצים חיצוניים.

שילובים מנצחים: 
מדעי המחשב, כלכלה, סטטיסטיקה, מדע המדינה, שירותי אנוש, פסיכולוגיה, גיאוגרפיה, מתמטיקה ומשפטים. 

 
מידע על המקצוע – מנהל מערכות מידע ומחשבים 
מנהל מערכות מידע ומחשבים – מנהל פרויקטים:
במה שונות תולעים מווירוסים? כיצד נוכל להגן על רשתות המחשב מפניהן?
האם שווה להשקיע בטכנולוגיה המתקדמת ביותר סכום כה גדול או שעדיף לבחור במערכת ותיקה יותר שכבר הוכיחה את עצמה?
השאלות האלו הן רק חלק קטן משאלות הקשורות למחשבים ומטרידות כל ארגון.
מנהלי מערכות מידע ומחשבים מבינים לעומק את תחום המחשב אך מסוגלים לסייע למנהלים בכירים לבצע החלטות עסקיות הקשורות לתחום מרכזי זה.
הם מפקחים על פרויקטים ממוחשבים, מנהלים את הצוות המקצועי של אנשי המחשבים בחברה ולעיתים מגיעים לדרגות ניהוליות בכירות.

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי תואר במערכות מידע ניהוליות. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>