ללמוד ולעבוד בתחום – תואר שני בלוגיסטיקה

מידע על לימודים אקדמיים – תואר שני בלוגיסטיקה 
תואר שני בלוגיסטיקה MA:
 

רקע כללי:

ארגונים גדולים זקוקים לניהול מורכב ומקצועי של תהליכי התכנון, האחסון, השינוע וההספקה של פריטים, חומרים, רכיבים, חלקים ומוצרים לאורך כל תהליכי העבודה.

הלוגיסטיקה היא מקצוע שיכשיר אתכם לתכנון של תהליכי רכש והצטיידות, ייצור, אחסנה, תובלה, הספקה ותמיכה בזמן…

מידע על לימודים אקדמיים – תואר שני בלוגיסטיקה 
תואר שני בלוגיסטיקה MA:
 

רקע כללי:

ארגונים גדולים זקוקים לניהול מורכב ומקצועי של תהליכי התכנון, האחסון, השינוע וההספקה של פריטים, חומרים, רכיבים, חלקים ומוצרים לאורך כל תהליכי העבודה.

הלוגיסטיקה היא מקצוע שיכשיר אתכם לתכנון של תהליכי רכש והצטיידות, ייצור, אחסנה, תובלה, הספקה ותמיכה בזמן שימוש.

 מסלולי לימוד:
•מסלול הכולל ביצוע עבודת מחקר (תזה) והגשתה בכתב.
•מסלול שאינו כולל הגשת תזה.
תכני הלימוד:

לימודי לוגיסטיקה הכוללים ניהול מלאי, רכש, הספקה ומערכי תמיכה, חקר ביצועים וחיזוי, שיטות אופטימיזציה, ניהול ותפעול שרשרות הספקה, ניהול פרויקטים, תקצוב ותמחור ושימוש במערכות מידע לוגיסטיות.

 
מידע על המקצוע – תואר שני בלוגיסטיקה 
המקצוע – מומחה ללוגיסטיקה אם "הצבא צועד על קיבתו" – אז הארגונים הגדולים צועדים על מערך הלוגיסטיקה שלהם.
לוגיסטיקה היא הארגון של כל מבצע או פרויקט.
היא כוללת ניהול יצוא ויבוא של חלקים ואספקה ופעולות כמו: שינוע, אכסון ואחזקה, תכנון תזמונים, חיזוי מכשולים ובעיות, שרות לקוחות, הזמנות מלקוחות, בקרה על מצאי, אספקה ללקוחות ועוד.
העוסקים בלוגיסטיקה מתמקדים רבות בניהול זרימת חומר. זה כולל יצירת הסביבה הפיזית המתאימה, כלים, ציוד, חומרים, אוכל, וכמובן, רענון ושמירה על כל האלמנטים הללו.
לוגיסטיקה היא תורת ניהול החומר והשירותים הנלווים אליו. היא האחראית לספק למחלקות הייצור של הארגון את החומר – מלאי חומר גלם פיזי ואת כל השירותים הנלווים אליו, בעלות, בכמות ובאיכות הטובה ביותר.
בשנים האחרונות גדל באופן משמעותי המסחר בין מדינות ואיתו ענף הלוגיסטיקה. התובלה הפכה להיות מתוחכמת יותר, סוגי המטענים ודרכי העברתם הפכו למורכבים וסבוכים באופן משמעותי. התחרות בשוק גורמת לדרישות לשינוע מהיר ולטיפול נכון ואיכותי במלאים.
בעזרת הבנה אקדמית ומקצועית בתחומי ניהול ותפעול לוגיסטיקה וכלכלה עליך לתת מענה ניהולי מקצועי למערך הלוגיסטיקה בארגון.
ניתן להשתלב בעשייה הלוגיסטית במשק הישראלי בתחומים כגון: הצטיידות ותחזוקת תשתיות ייצור, מערכות מידע לוגיסטיות, ניהול ותפעול מערכות הובלה ושינוע, רכש והספקת מלאי ועוד. כמו כן ניתן להשתלב בתחומי בנקאות וכלכלה ובתחומי ניהול כלליים

הפוסט הזה פורסם בתאריך לימודי תואר שני בלוגיסטיקה. קישור קבוע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג בבלוג. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>